دیزاین و توسعه وب

دیزاین، توسعه و کودنویسی هرنوع وبسایت، فروشگاه انلاین، سیستم، دیتابیس و اپلیکیشن

 وبسایت های ستاتیک

( Static Websites )

این وبسایت ها نه تنها که با سرعت بسیار بالا باز میشوند بلکه مدیریت آن ساده است و ازطرف دیگر داشتن آن مثل وبسایت های پیچیده از نظر اقتصادی پردردسر نیست. بهترین گزینه برای افراد، فروشگاه های آنلاین، شرکتهای نو تاسیس و موسساتی که وبسایت آنها هر روز درحال تغییر نیست بلکه هرازگاهی آپدیت میشود

دیزاین های دوستانه با مبایل

وبسایت های را که ما طراحی میکنیم از نوع ستاتیک باشد یا دینامیک، یکی از بهترین ویژگی شان این است که در هرنوع دستگاه کمپیوتر و مبایل که باز شوند برای بهترین کیفیت خاصیت و اندازه همان دستگاه را بخود میگیرند. این در دنیای امروزی خیلی مهم است چون بیشتر کاربران بازدیدکننده از دستگاه های تلفن و مبایل استفاده میکنند.

وبسایت های سی ام اس

( CMS Websites )

این وبسایت ها با امکانات بسیار بالا دارای یک بخش مدیریت نهایت مدرن میباشند که مدیریت سایت های پیشرفته و مغلق را آسان میسازد. هزینه داشتن این سایت ها نسبت به نوع  ستاتیک نسبتا بیشتر است اما می ارزد چون این سایت ها بیشتر کاربرد تجارتی دارند و میتوانند مثل یک دفتر آنلاین به تمام معنی کار کنند. این وبسایت ها بهترین گزینه برای افراد با دانش نسبتا خوب از کمپیوتر و انترنت، شرکت های خورد و بزرگ و همچنان فروشگاه های آنلاین میباشند

فروشگاه انلاین

دیزاین و توسعه هرنوع فروشگاه انلاین روی وبسایت شما

معلومات بیشتر

آدرس ایمیل های رسمی

آدرس ایمیل های رسمی برای افراد، شرکت ها و موسسات

معلومات بیشتر

آپلیشکیشن های مبایل

طرح و توسعه هرنوع اپلیکیشن های مبایل از نوع اندروید و آی او اس

خدمات امنیتی

تهیه و نصب اس اس ال، کودلاک و هرنوع نرم افزار و سخت افزار امنیتی

امتیازات ما

  دوستانه با مبایل

وبسایت های را که ما طراحی میکنیم یکی از بهترین ویژگی شان این است که در هرنوع دستگاه کمپیوتر و مبایل که باز شوند برای بهترین کیفیت خاصیت و اندازه همان دستگاه را بخود میگیرند.

   قابل اعتماد

ما کارمان را از دل انجام میدهیم و ترقی خود را در پیشرفت مشتریان مان میبینیم. لذا در هر مورد از کارمان خوشی و رضایت مشتریان برای ما اولیت دارد.

  سرورهای کلود (ابر)

سرورهای کلود (ابر) ما که در استرالیا و امریکا موقعیت دارند نسبت به میزبانی وب سنتی 200% سرعت بیشتر دارند و جز حوادث بزرگ طبیعی 99.99% وقت انلاین میباشند.

 سرعت همراه با امنیت

ما نه تنها به سرعت بلکه به امنیت هم اهمیت فراوان میدهیم و وبسایت شما دارای سه لایه امنیتی میباشند که هک و نفوذ در آنها تقریبا ناممکن میشود.

راجستر نام دامنه شما

شما میتوانید نام دامنه تان را با ما راجستر نمائید و یا هم از ما بخواهید برای شما راجستر نمائیم. الطبه با هرپیشکش ما یک دامنه رایگان برای مشتری ها راجستر مینمائیم

حق کاپی تمام مطالب این وبسایت محفوظ و مربوط "دیزاین و توسعه وب" و شرکت هاستگیگز میباشد