درباره ما

ما یک تیم مجرب و فعال در زمینه طرح و دیزاین گرافیک، توسعه و کودنویسی وب و همچنان فعال در زمینه های امنیت وب و تبلیغات انلاین هستیم که با سالها تجربه کاری در این زمینه میخواهیم ساخت و داشتن یک وبسایت یا اپلیکیشن و همزمان حضور امن و موفق انلاین را در افغانستان آسانتر وکم هزینه تر بسازیم تا همگی بتوانند در فضای آزاد انترنت حضور داشته باشند، کار و تجارت شان را رونق بخشند و یاهم صدایی برای خود باشند.

درعین حال یکی دیگر از اهداف عمده ما ایجاد زمینه اشتغال و کاریابی برای جوانان افغانستان است، مخصوصا جوانانی که در بخش آی تی و کمپیوترساینس تحصیل و تجربه دارند. ما برای آنها زمینه سازی میکنیم تا در این بخش در بازارهای ملی و بین المللی جا پیدا کنند و در این زمینه موفق تر باشند.

دیزاین و توسعه وب توسط شرکت خدمات تکنالوژی معلوماتی "هاستگیگز" اداره و مدیریت میشود که در کشورهای استرالیا، امریکا و همچنان افغانستان ثبت و راجستر بوده و دارای اعتبار بین المللی میباشد.

برای معلومات بیشتر میتوانید باما در تماس شوید.

راجستر نام دامنه شما

شما میتوانید نام دامنه تان را با ما راجستر نمائید و یا هم از ما بخواهید برای شما راجستر نمائیم. الطبه با هرپیشکش ما یک دامنه رایگان برای مشتری ها راجستر مینمائیم

حق کاپی تمام مطالب این وبسایت محفوظ و مربوط "مرکز دیزاین و توسعه وب" میباشد